Sól himalajska różowa drobny kryształ 500g VITA NATURA

Sól himalajska (drobne kryształki) wydobywana jest ze szczelin w najwyższych górach świata, dzięki czemu uznano ją za najczystszą ze wszystkich dostępnych soli. Jest naturalna, nie ma w niej zanieczyszczeń, dodatków chemicznych i przeciwzbrylaczy, a piękny różowy kolor zawdzięcza dużej zawartości żelaza. 

Więcej szczegółów

  • 97

4,08 zł

Sól himalajska jest wydobywana ręcznie z jaskiń powstałych 250 mln lat temu. Jest surowa, nieprzetworzona i nieskażona. Pozbawiona toksyn i zanieczyszczeń, sól himalajska jest czystą, pełnowartościową solą naturalną, składającą się z 84 minerałów i elementów śladowych. Twój organizm rozpoznaje te naturalne elementy jako zgodne z własnymi.

Możesz spożywać tę sól nie martwiąc się o zakłócanie równowagi płynów czy pogarszaniu się wysokiego ciśnienia krwi. Poniżej lista tylko niektórych korzyści z jej stosowania:

o   powoduje zdrową równowagę pH w komórkach

o   poprawia poziom cukru we krwi

o   zapewnia zdrowy układ oddechowy

o   zapewnia zdrowe zatoki

o   zapobiega skurczom mięśni

o   wzmacnia kości

o   zwalcza bezsenność

o   zapewnia zdrowe serce

o   reguluje ciśnienie krwi.

Zastosowanie w kosmetyce: Można jej używać do kąpieli solankowych, maseczek, płukanek oraz peelingów. Sól stosuje się także do wywabiania plam.

Skład:

100% sól himalajska różowa 100%

Zalecane warunki przechowywania:
Produkt bezterminowy. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Informacja o alergenach:  

Może zawierać pszenicę, gluten, soję, sezam, migdały, orzechy ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie produktów zawierających w.w. alergeny.

Kraj producenta: Polska

15 inne produkty z tej samej kategorii