1.      Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

 

  1.      Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. O całkowitej kwocie Produktu będącego przedmiotem Zamówienia (koszty Produktu i dostawy) Klient        informowany jest podczas składania Zamówienia na stronie Sklepu Internetowego, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się umową Sprzedaży.

 

  1.      Klient dokonujący zakupu na odległość, wybiera sposób dostawy Produktu:

a)    Odbiór osobisty - bezpłatny

b)    Przesyłka pocztowa od 17zł, przesyłka pocztowa pobraniowa od 21zł

c)     Przesyłka paczkomatowa dostępna w przypadku płatności przelewowej - 12zł

d)    Bezpłatna dostawa na terenie Tarnowskich Gór za zakupy od 50zł

e)    Bezpłatna dostawa za zakupy od 200zł

 

  1.      Przesyłki nadawane są codziennie w Dni Robocze.

 

  1.      Każdy towar staramy się wysłać w terminie od 1-3 Dni Roboczych.

 

  1.      W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub płatności elektronicznej – licząc od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy oraz wszystkich sobót i niedziel.

 

  1.      W przypadku  wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką przy odbiorze osobistym lub za pobraniem – licząc od dnia zawarcia umowy Sprzedaży z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy oraz wszystkich sobót i niedziel.

 

  1.      Każda przesyłka jest starannie pakowana i zabezpieczona, jednak prosimy aby jej stan sprawdzić w chwili odbioru przy kurierze, a ewentualne uszkodzenie towaru prosimy zgłosić dostawcy, który jest zobowiązany spisać odpowiedni protokół zgłoszenia – prosimy o niezwłoczne zgłaszanie sprzedawcy wszelkich wad;